Nieuw bestuurslid gezocht

  Onze vereniging is op zoek naar een bestuurslid. Zoekt u een leuk vrijwilligerswerk? Dan hebben wij een vacature voor een bestuurslid. Hebt u interesse in de geschiedenis van Zuidland, en wilt u hier verder aan meewerken om dit te bewaren voor latere generaties, dan hebben wij een leuke functie in ons bestuur. elke dinsdagmiddag zijn […]

  Onze vereniging is op zoek naar een bestuurslid.

Zoekt u een leuk vrijwilligerswerk? Dan hebben wij een vacature voor een bestuurslid.
Hebt u interesse in de geschiedenis van Zuidland, en wilt u hier verder aan meewerken om dit te bewaren voor latere generaties, dan hebben wij een leuke functie in ons bestuur. elke dinsdagmiddag zijn we aanwezig in het Blushûs aan de Willemstraat 3a. U hoeft geen ervaring te hebben, Wel vragen we enige bekendheid met computerwerk (bijv. Word en Excel).

U kunt informeren en reageren via de secretaris Krijn van Trigt (06-21250582 of emailen)